تابلو برق آتش نشانی 3 فاز و تک فاز

يکی از قسمتهای مهم بوستر پمپ ها ، تابلو برق آتش نشانی 3 فاز و تک فاز کنترل موتور می باشند . با استفاده از طراحی مناسب در تابلو برق می توان عملکرد بوستر پمپ را تحت کنترل داشت و حفاظتهای مختلفی را برای اجزای مختلف بوستر پمپ تدارک ديد . همچنين راندمان کاری بوستر پمپ رابطه مستقيم با عملکرد تابلوی برق دارد .
رعايت استاندارد از جمله عواملی است که کارکرد بهينه تابلوی برق را تضمين می نمايد . به همين دليل تابلو برق پمپ آتش نشانی 3 فاز و تک فاز برق بر اساس استانداردهای مختلف و معتبر نظير NEMA, NFPA, BS, VDE, IECطراحی و ساخته مي شوند . برای بهبود در عملکرد بوستر پمپ موارد زيادی در تابلوی برق رعايت شده است .
كليه موارد نيز جهت تأمين ايمني تابلو در نظر گرفته شده است . جلوگيري از صدمات دوفاز شدن ، افزايش و كاهش ولتاژ ، كنترل خطوط سه فاز در مقابل اختلالات ممكن بنحو مطلوب و با بالاترين ضريب اطمينان ، ورودي هاي لازم جهت سنسورهاي تشخيص دهنده و سيستمهاي اعلام خطر جهت جلوگيري از خشك كار كردن پمپها و اتمام آب منبع ورودي از جمله امكانات سيستم كنترل تابلوهاي برق مي باشد . تابلوها مجهز به سيستم چرخش نوبتی و سيستم تقسيم استهلاک (Change Over and Sequence Changer) می باشد .

باید توجه داشت که طراحی تابلو های مربوط به سیستم های آطفای حریق آبی با دیگر تابلو ها متفاوت می باشد.

تابلو برق آتش نشانی 3 فاز و تک فاز
تابلو برق آتش نشانی 3 فاز و تک فاز
شرکت پارسیان اطفاء ایرانیان : مشاوره، طراحی و اجرای سیستم اطفاء و اعلام حریق با رعایت استانداردهای ایمنی و آتشنشانی
جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید ،با شماره های زیر تماس بگیرید :
تلفن : 65474901(021)
همراه : 09102990800

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
whatsapp
telegram
phone