فروش سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس

آخرین پیشرفتی که در زمینه ی تولید محصولات سیستم های اعلام حریق انجام شده است ، معرفی سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر می باشد. این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که در صورت وقوع آتش سوزی در محلی که دارای این نوع سیستم ها می باشند، آدرس دقیق منطقه به سیستم مرکزی ارسال می شود .
سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر توسط شرکت های مختلفی که در زمینه تولید لوازم آتش نشانی و محصولات اعلان حریق فعالیت دارند، تولید می شود.
شرکت فناوری سانا پژوهش گستر (سنس) یکی از شرکت های تولید کننده سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر می باشد
در صورتی که تصمیم دارید خانه یا محل کار خود را به سیستم های اعلام حریق مجهز کنید ، ابتدا باید در مورد انواع سیستم های موجود در بازار تحقیق کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .
برای آشنایی با سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر شرکت سنس و انواع محصولات جانبی آن ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید .

انواع محصولات سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس

1. مرکز کنترل اعلام حریق آدرس پذیر

این دستگاه دارای یک پنل قابل برنامه ریزی بوده و مجهز به یک سیستم آدرس دهی است. مرکز کنترل اعلان حریق آدرس پذیر بالا بوده و می تواند توسط سیستمی که به آن آدرس دهی شده است حریق را تشخیص دهد .
این دستگاه می تواند سیستم آدرس دهی شده قابل توسعه تا ۹ حلقه را اداره نماید.
مرکز کنترل اعلان حریق آدرس پذیر ، همچنین کنترل زیادی بر روی نشانگرها و خطاها دارد.
دارا بودن حلقه های آنالوگ با برنامه ریزی یا آدرس دهی اتوماتیک ، برقراری ارتباط با سایر پنل ها از طریق شبکه تلورانس خطا، ذخیره کردن بیشتر از هزار حادثه اخیر ، توانایی تغییر رنگ و لوگونمایشگر لمسی طبق سفارش مشتری از مشخصات نرم‌افزاری این دستگاه است.
مشخصات سخت افزاری مرکز کنترل اعلام حریق آدرس پذیر شامل حفاظت کردن از اتصال کوتاه لوپ ، دارا بودن کانال خروجی و کارت شبکه 10mb/s ، کارکرد با ولتاژ ۲۲۰ ولت ، اداره شبکه بین پنل ها و… است .

مرکز کنترل اعلام حریق آدرس پذیر
مرکز کنترل اعلام حریق آدرس پذیر

2. دتکتورهای آدرس پذیر

دتکتورهای آدرس پذیر در چهار دسته طبقه بندی می شوند که شامل موارد زیر هستند.

– دتکتور حرارتی دما افزایشی S6-ARD-300

این نوع دتکتورها با افزایش دما فعال شده و حریق را اعلام می‌کنندو این دستگاه ها در صورت افزایش دما با سرعت ۸ درجه سانتی گراد بر دقیقه عمل می کنند .
از ویژگی این نوع دستگاه ها می توان به مصرف کم ، پردازش نمودن دمای محیط به طور منظم برای تشخیص افزایش دما ، دارا بودن حالت نمایش فایر زون و بررسی کردن وضعیت دتکتورهای دیگر اشاره نمود .

 - دتکتور حرارتی دما افزایشی S6-ARD-300
اعلام حریق آدرس پذیر سنس / دتکتور حرارتی دما افزایشی S6-ARD-300

– دتکتور حرارتی دما ثابت آدرس پذیر S6-AHD-300

این دستگاه ها دارای سنسورهایی هستند که نسبت به افزایش دما حساس بوده و در صورتی که دمای محیط به ۷۰ درجه سانتیگراد برسد، اعلان حریق را گزارش می دهند.

دتکتور حرارتی دما ثابت آدرس پذیر S6-AHD-300
اعلام حریق آدرس پذیر سنس/ دتکتور حرارتی دما ثابت آدرس پذیر S6-AHD-300

– دتکتور دود نوری آدرس پذیر S6-ASD-300

این نوع دتکتورهای هوشمند ، با پردازش به صورت میکروپروسسوری کار نموده و نسبت به دود حتی در مقدار کم نیز حساس هستند . این دتکتورها می توانند به سرعت ذرات موجود در دود را تشخیص داده و از ورود گرد و غبار و حشرات جلوگیری کنند.
از دیگر ویژگی‌های دتکتورهای دود نوری می‌توان به دارا بودن مدار میکروکنترلی ،مجهز بودن به تکنولوژی FULL SMD و الگوریتم هوشمند ، نویزگیر و مصرف خیلی کم اشاره نمود .

دتکتور دود نوری آدرس پذیر S6-ASD-300
دتکتور دود نوری آدرس پذیر S6-ASD-300

– دتکتور مولتی S6-AMD-300

این دتکتورهای مولتی سنسور علاوه بر دارا بودن سیستم تشخیص دود، دارای سنسور حرارتی نیز هستند و با توجه به اینکه همزمان قدرت تشخیص دود و دمای بالا را داشته و نسبت به آنها حساس می‌باشند کاربردهای وسیعی در محل های مختلف دارند.

دتکتور مولتی S6-AMD-300
اعلام حریق آدرس پذیر سنس/ دتکتور مولتی S6-AMD-300

2. شستی قابل ریست آدرس پذیر S1-ACP-300

استفاده زیاد از این شستی های آدرس پذیر به دلیل قابلیت نصب آسان آنها است. این شستی های آدرس پذیر دارای چراغ های نشانگر ال ای دی هستند که در صورت به کار افتادن شستی ها ، فعال می شوند.

شستی قابل ریست آدرس پذیر
اعلام حریق آدرس پذیر سنس / شستی قابل ریست آدرس پذیر

3. آژیر و آژیر فلاشر آدرس پذیر

این آژیرها به دلیل دارا بودن ویژگی هایی مانند طراحی زیبا و منحصر به فرد که باعث می‌شود صدای آژیر به طور یکنواخت در تمام زوایا پخش شود و دارا بودن صدای زیاد، در مناطق تجاری و مسکونی استفاده می شوند. افراد می‌توانند صدای این آژیرها را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنند.
آژیر و آژیر فلاشر آدرس پذیر در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار توان مصرفی کمتری دارند.

انواع لوازم جانبی سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر سنس

لوازم جانبی سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر شامل ایزولاتور سیستم آدرس پذیر ، اینترفیس آدرس پذیر، پایه BSR100 ، ریموت اندیکاتور FDVF1100 و کارت شبکه برای کنترل پنل ONE RING است.

فروش محصولات اعلام حریق سنس :

شرکت پارسیان اطفاء ایرانیان :
مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم اطفاء و اعلام حریق / فروش محصولات اعلام حریق سنس
جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید ،با شماره های زیر تماس بگیرید :
تلفن : 65474901(021)
همراه : 09102990800
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
whatsapp
telegram
phone