فروش سیستم های اعلام حریق تسلا

آتش سوزی بزرگترین دشمن اماکن مختلف است و فاکتورهای زیادی وجود دارد که می توانند آتش سوزی را آغاز نموده و خسارات جبران ناپذیر ایجاد کنند ، اما سیستم های اعلام حریق تسلا می ‌توانند به موقع خطر آتش سوزی در ساختمان ها را تشخیص داده و هشدار را صادر کنند.
در این صورت مکانی که مورد آتش سوزی قرار گرفته به موقع تخلیه شده و خطرات جانی و مالی کاهش می یابند .
سیستم های اعلان حریق تسلا در دو دسته سیستم های اعلام حریق متعارف (کانونشنال) و اعلام حریق آدرس پذیر قرار دارند . هر یک از این دو دسته دارای محصولات مختلفی که در ادامه به معرفی و بررسی آنها پرداخته ایم.

معرفی محصولات سیستم های اعلام حریق تسلا

قبل از آن که به معرفی سیستم های اعلام حریق تسلا بپردازیم لازم است شما را با شرکت تولید کننده آن بیشتر آشنا کنیم.
شرکت آشکار سازان ایرانیان با سابقه ۲۷ سال تولید محصولات اعلام حریق توانسته است با به کارگیری نیروهای کارشناس و مجرب در زمینه تولید و طراحی محصولات و سیستم های اعلام حریق، در سال ۱۳۹۰ محصولات خود را با برند تسلا وارد بازار کند .
آزمایشگاه اعلام حریق این شرکت که بر اساس دستورالعمل های ISIRI و EN54 برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است نیز، توانست با همکار سازمان استاندارد خود در یک ردیف قرار بگیرد. این شرکت دارای تاییدیه از سازمان آتش نشانی استان های تهران و اصفهان و دیگر کلانشهرها می باشد.
محصولات تسلا در زمینه اعلام حریق شامل آژیر، فلاشر، دتکتور حرارت، دتکتور دود و… است که این محصولات دارای استاندارد ملی و گواهینامه های معتبر اروپایی هستند.
این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به لطف طراحی و قطعاتی که در آنها استفاده شده است دارای ثبات و اطمینان هستند و این مسائل باعث شده است که این محصولات به صورت مادام العمر گارانتی داشته و خیال شما مصرف کنندگان عزیز را از این تولید ملی راحت می کند.

محصولات سیستم های اعلام حریق متعارف (کانونشنال)

1. دتکتور دودی اعلام حریق تسلا

این محصول توسط مراکز کنترل متعارف کانونشنال کنترل شده و در مکان هایی مانند منازل ، کارخانجات، دفاتر کار و غیر مورد استفاده قرار می گیرند. دتکتورهای دودی قادر هستند که انواع ذرات دودی را تشخیص داده و فرمان هشدار را صادر کنند .
این محصولات به صورت دودی اپتیکال یا فتو الکتریک وجود داشته و نشانه نرمال بودن کار سیستم این است که پس از اینکه ولتاژ تغذیه وصل شد، ال ای دی های آن هر چهار ثانیه چشمک می زنند.
در صورتی که این ال ای دی ها دیگر چشمک نزده و نور آن ها به صورت ثابت در آید، هشدار آتش سوزی برای مرکز کنترل صادر می ‌شود.
پس از رفع دود برای آنکه بتوان دتکتورها را به حالت عادی بازگرداند باید آنها را از مرکز کنترل ریست نمود.

دتکتور دودی اعلام حریق تسلا
دتکتور دودی اعلام حریق تسلا

2. دتکتور حرارتی

دتکتور حرارتی شامل دو نوع ثابت و افزایشی است. هر دو محصول مانند دتکتور دودی در کارخانجات، منازل، دفاتر کار و غیره قابل نصب بوده و نشانه سالم و نرمال بودن سیستم این است که پس از وصل ولتاژ تغذیه ، ال ای دی ها هر چهار ثانیه چشمک می زنند.
هنگامی که دمای محیط افزایش یافته و به بالای ۵۷ درجه سانتی گراد می رسد، چشمک زن ال ای دی ها ثابت شده و هشدار آتش سوزی برای کنترل صادر می کنند.
پس از رفع مشکل ، برای بازگرداندن سیستم به حالت عادی باید دتکتور از مرکز کنترل ریست شود .

دتکتور حرارتی تسلا
دتکتور حرارتی تسلا

3. دتکتور گازی ۲۴ ولت

این نوع دتکتورها هنگامی که گاز در یک منطقه نشت پیدا کند، شروع به کار نموده و فرمان های هشدار را صادر می کنند.
بنابراین،از این وسیله برای هشدار در زمان نشت گاز استفاده می شود . این دتکتورها که در دو نوع ثابت و قابل حمل وجود دارند ،می ‌توانند شرایطی مانند کمبود اکسیژن، وجود گازهای سمی و قابل اشتعال مانند گازهای طبیعی متان، بوتان، پروپان و غیره، الکل و مونوکسید کربن را تشخیص داده و هشدار را برای مرکز کنترل صادر کنند.
لازم به ذکر است که شرکت تسلا نوع ثابت دتکتورهای گازی را ارائه می دهد که برای تشخیص گازها استفاده می شود.
دتکتور گازی ۲۴ ولت تسلا در مکان هایی مانند منازل، کارخانجات ، دفاتر کار و غیره استفاده می شوند .
نشانه نرمال بودن سیستم این است که پس از برقراری ولتاژ تغذیه، ال ای دی ها شروع به چشمک زدن می‌کنند و برای آماده به کار شدن دتکتور پس از سه دقیقه بعد از برقراری تغذیه ، ال ای دی ها هر چهار ثانیه یک بار چشمک می زنند.
چشمک زن این نوع دتکتورها نیز مانند دتکتورهای دیگر در هنگام خطر ثابت شده و فرمان خطر را برای مرکز کنترل صادر می کنند.

دتکتور گازی ۲۴ ولت تسلا
دتکتور گازی ۲۴ ولت تسلا

4. دتکتورهای گاز و حرارت ۲۴ ولت

ویژگی های این محصول، همانند دتکتورهای گازی ۲۴ ولت بوده و تنها ویژگی که این محصول را از سایر محصولات متمایز می کند، تشخیص دو فاکتور گاز و حرارت که هردو از نشانه‌های آتش‌سوزی هستند، به صورت همزمان است.

دتکتورهای گاز و حرارت ۲۴ ولت تسلا
دتکتورهای گاز و حرارت ۲۴ ولت تسلا

5. آژیر فلاشر ۲۴ ولت

آژیر فلاشر ۲۴ ولت ، از 6 ال ای دی تشکیل شده است .این آژیر فلاشرها از سیستم های اعلام حریق تسلا به شمار می‌روند و دارای استانداردهای لازم می باشند.
گارانتی این محصولات مادام العمر بوده و دارای قدرت صدای معادل ۱۰۰ دسی بل که استاندارد نیز است، می باشد.

آژیر فلاشر ۲۴ ولت تسلا
آژیر فلاشر ۲۴ ولت تسلا

6. آژیر معمولی 24 ولت

آژیر معمولی ۲۴ ولت ، از 6 ال ای دی تشکیل شده است .این آژیرها از سیستم های اعلام حریق تسلا به شمار می‌روند و دارای استانداردهای لازم می باشند.
گارانتی این محصولات مادام العمر بوده و دارای قدرت صدای معادل ۱۰۰ دسی بل که استاندارد نیز است، می باشد.

آژیر معمولی 24 ولت تسلا
آژیر معمولی 24 ولت تسلا

7. شستی قابل ریست

این شستی ها که توسط مراکز کنترل متعارف کنترل می شوند، درمراکز عمومی مانند منازل ، کارخانجات و غیره قابل نصب بوده و برای آنکه فرمان هشدار را صادر کنند باید ولتاژ تغذیه وصل شود. هنگامی که طلق آن فشار داده شود ال ای دی روشن شده و فرمان هشدار را برای مرکز کنترل صادر می ‌کند.
برای آنکه شستی اعلام حریق تسلا به حالت عادی و نرمال بازگردد ، باید دکمه میکروسوئیچ آن را فشار داده تا ال ای دی خاموش شود، سپس کلید ریست از مرکز کنترل زده شود . گارانتی این محصول مادام العمر بوده و دارای استانداردهای لازم می باشد.

شستی قابل ریست تسلا
شستی قابل ریست تسلا

8. دستگاه کنترل مرکزی

این دستگاه دارای ۵ نوع کنترل مرکزی ۲ زون، ۴ زون، ۶ زون، ۸ زون و ۱۰ زون است.
سنسورهای محیطی که برای تشخیص تغییرات مرتبط با آتش سوزی طراحی شده اند اطلاعات را به کنترل پنل صادر می کنند . کنترل پنل که دارای ۴ نوع متعارف، آدرس پذیر ، هوشمند و چند منظوره هستند ، پس از دریافت این اطلاعات، هماهنگی بین عملکرد سایر اجزا را برقرار نموده و تجهیزات اجزاء سیستم را به صورت اتوماتیک کنترل می کند و اطلاعاتی که برای آماده کردن تاسیسات آتش سوزی لازم است را انتقال می دهد .
یکی دیگر از کارهای کنترل پنل این است که برای به راه انداختن سنسورهای مرتبط انرژی الکتریکی را تامین کند.
دو تا از محصولات دیگر سیستم های اعلام حریق متعارف شامل تلفن کننده های اعلام حریق و چراغ ریموت است.

دستگاه کنترل مرکزی تسلا
دستگاه کنترل مرکزی تسلا

محصولات سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر

1. دتکتور دودی

دتکتورهای دودی قادر هستند که انواع ذرات دودی را تشخیص داده و فرمان هشدار را صادر کنند .
این محصولات به صورت دودی اپتیکال یا فتوالکتریک وجود داشته و نشانه نرمال بودن کار سیستم این است که پس از اینکه ولتاژ تغذیه وصل شد، ال ای دی های آن هر چهار ثانیه چشمک می زنند.
در صورتی که این ال ای دی ها دیگر چشمک نزده و نور آن ها به صورت ثابت در آید، هشدار آتش سوزی برای مرکز کنترل صادر می ‌شود.
پس از رفع دود برای آنکه بتوان دتکتورها را به حالت عادی بازگرداند باید آنها را از مرکز کنترل ریست نمود.

اعلام حریق تسلا / دتکتور دودی تسلا
دتکتور دودی تسلا

فروش محصولات اعلام حریق تسلا (Tesla) :

شرکت پارسیان اطفاء ایرانیان :
مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم اطفاء و اعلام حریق / فروش محصولات اعلام حریق سنس
جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید ،با شماره های زیر تماس بگیرید :
تلفن : 65474901(021)
همراه : 09102990800
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
whatsapp
telegram
phone