گروه صنعتی اطفای ایرانیان، در راستای سیاست های مشتری مداری و تامین نیاز مشتری در حوزه سیستم های ایمنی و آتش نشانی، علاوه بر فعالیت در زمینه مشاوره،تامین تجهیزات و اجرای سیستم های اعلام و اطفای حریق و آتش نشانی،در زمینه ساخت و تولید انواع جعبه های آتش نشانی در مدل های: تک درب و دو قلو،ایستاده و دیواری در ابعاد و جنس سازه فلزی و استیل مشغول به تولید می باشد تا این محصو را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، امکان تامین نیاز های مشتریان در خصوص فایرباکس ها و متعلقات داخل جعبه ها را دشاته باشد.
در صورت درخواست اعطای نمایندگی در دیگر شهر ها با یکی از شماره تماس های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس ها جهت ثبت سفارش: 021-65504376   /  تلگرام و واتساپ 09374170331

متعلقات ساخت جعبه های آتش نشانی:

یک فایرباکس ها از قسمت های مختلفی تشکیل میشود که بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر می باشد.: ورق ، لولا ، قفل

ورق :
نوع ورق و ضخامت ورق از مولفه های تاثیر گذار در استحکام جعبه های آتش نشانی می باشد،در حال حاضر ورق های مصرفی بصورت متداول از نوع گالوانیزه و استیل در ضخامت ها 0/5،0/6،0/7.0/8.0/9.1.1.25 می باشد که بر اساس نیاز مشتری امکان ساخت و ارائه می باشد.

لولا :
نقطه اتصال درب به چارچوب فلزی جعبه آتش نشانی توسط لوله امکان پذیر میشود، که لولا های مورد استفاده در جعبه آتش نشانی در مدل های: اشپیل، مخفی،3 تکه پیچی و جوشی و لولای آشان باز شو می باشد،بدیهی است که نوع لولا در ظاهر و کیفیت فایرباکس ها نقش موثری دارد.

قفل :
قفل های مورد استفاده در فایرباکس ها با توجه به سایز جعبه می تواند متفاوت باشد که رایجتری نوع قفل ها :قفل درب باکی،قفل پرشی، قفل زیمنسی،قفل سامسونتی و قفل چرخشی ساده می باشد.

Ooops.. Short-code related layout not found!